Unikátna služba v 36 krajinách Európy

Spoločnosť Vodafone Automotive sa špecializuje na oblasť zabezpečenia vozidiel. Viac ako 30-ročné skúsenosti využila pri konštrukcii technologicky vyspelého zariadenia. Elektronický systém Connex bol navrhnutý a vyrobený firmou Vodafone Automotive, ktorá spĺňa požiadavky systému riadenia kvality ISO 9001 a od roku 2003 taktiež požiadavky nových stanov ISO TS16949, určených pre automobilový priemysel.

V prípade neautorizovanej manipulácie s vozidlom  je vyslaný signál na pult bezpečnostnej služby, ktorá zabezpečuje 24-hodinové stráženie vozidla na území Slovenskej republiky. Majiteľ vozidla je v takomto prípade takisto upozornený a kontrolu nad vozidlom preberá pult bezpečnostnej služby, ktorá vykoná štandardnú protikrádežovú procedúru (aktivácia blokovania motora, výstražná sekvencia, sledovanie vozidla…).Pult bezpečnostnej služby je prepojený on-line s partnerskými bezpečnostnými agentúrami Connex v 36 európskych krajinách.

V závislosti na stupni zabezpečenia a ponuke doplnkových služieb ponúka CONNEX tri úrovne riešenia: YELLOWORANGE MOBILE a BLUE MOBILE.

Pre užívateľov systému Connex je k dispozícii Zákaznícka linka, prostredníctvom ktorej môžu nahlásiť krádež vozidla, alebo požiadať o nastavenie špeciálnych režimov.

Výhody systému:

Vyškolení pracovníci pracujú 7 dní v týždni, 365 dní v roku, aby zabezpečili rýchlu odpoveď na poplachy. Komunikácia prebieha vo vašom rodnom jazyku, kdekoľvek sa nachádzate.

Vďaka najnovším GPS, GSM a internetovým technológiam môže byť vaše vozidlo nájdené v celej Európe. Sieť bezpečnostných operačných stredísk v 36 krajinách Európy spolupracuje, aby zabezpečila čo najlepšiu súčinnosť s miestnymi policajnými jednotkami.

Sledovanie ukradnutého vozidla v 36 krajinách Európy, spolupráca s miestnou políciou, bezpečnostné operačné strediská, komunikácia v rodnom jazyku. Cobra poskytuje skutočnú medzinárodnú infraštruktúru, nie len roaming.

Špeciálna SIM karta, ktorá je nainštalovaná vo vozidle garantuje automatický roaming vďaka partnerstvu s 360 mobilnými operátormi po celej Európe, čo znamená, že služba je dostupná aj v zahraničí bez ďalších poplatkov.

.

Viac informácií nájdete na www.cobraconnex.sk.

Kde nás nájdete?

  • ELPOOL s.r.o.

Fakturačné údaje

  • IČO: 36748358
  • DIČ: 2022332246
  • IČ-DPH: SK2022332246
  • Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Košiciach I, oddiel s.r.o., vložka číslo 19462/V.

Maloobchod

Vybrané produkty z našej ponuky je možné objednať aj cez E-SHOP. Zariadenia, ktoré vyžadujú odbornú montáž, alebo je na montáž týchto zariadení potrebné špeciálne povolenie (napr. autoalarmy, vyhľadávacie systémy – licencia na poskytovanie technickej služby) dodávame len s montážou.

Veľkoobchod

Ak ste montážna firma alebo predajca vozidiel, zaregistrujte sa na našom webe pre veľkoobchodných partnerov www.autoprotect.sk. Získate tak prístup k veľkoobchodným cenám a technickým informáciam k vybraným produktom.
2021
© ELPOOL s.r.o. Všetky práva vyhradené