Imobilizér IGLA

IGLA je unikátne zariadenie vyvinuté na ochranu Vášho vozidla pred krádežou. Zariadenie IGLA obsahuje softvér s potrebnými algoritmami na inteligentné blokovanie motora v rôznych typoch vozidiel. Blokovanie motora môže byť deaktivované pomocou ID prívesku, smartfónu, alebo zadaním PIN kódu prostredníctvom príslušných originálnych tlačidiel vo vozidle. Zariadenie IGLA je možné vďaka minimálnym rozmerom nainštalovať takmer kdekoľvek vo vozidle a je preto pre zlodeja veľmi ťažko odhaliteľné.
 

Imobilizér IGLA

Dopytový formulár

Vyplňte všetky polia formulára, aby sme mali dostatok informácii o Vašom vozidle. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli vo formulári. Odporučíme Vám vhodné zariadenie z našej ponuky, spolu s predbežnou cenovou kalkuláciou.

Kvalitné spracovanie

Montáž zariadenia

IGLA je unikátne zariadenie vyvinuté na ochranu Vášho vozidla pred krádežou. Zariadenie IGLA obsahuje softvér s potrebnými algoritmami na inteligentné blokovanie motora v rôznych typoch vozidiel. Blokovanie motora môže byť deaktivované pomocou ID prívesku, smartfónu, alebo zadaním PIN kódu prostredníctvom príslušných originálnych tlačidiel vo vozidle.

Zariadenie IGLA je možné vďaka minimálnym rozmerom nainštalovať takmer kdekoľvek vo vozidle a je preto pre zlodeja veľmi ťažko odhaliteľné.

Výhody zariadenia IGLA

  • Inteligentné blokovanie motora bez zásahu do elektroinštalácie vozidla.
  • Zariadenie nie je možné vo vozidle zistiť žiadnymi známymi prostriedkami. Je „neviditeľné“, až kým sa neaktivuje blokovanie motora
  • Na deaktiváciu imobilizéra môžete použiť ID prívesok, smartfón, alebo zadať PIN kód prostredníctvom príslušných tlačidiel vo vozidle
  • Možnosť aktivovať Servisný režim / Transportný režim
  • Možnosť aktivovať Proti únosový režim – blokovanie motora v prípade násilnej krádeže vozidla
  • Doplnkové komfortné funkcie

Video ukážku nájdete na našom Facebooku:

Digitálny imobilizér IGLA

Jedinečné zariadenie vyvinuté na ochranu vášho auta pred krádežou.Video zobrazuje odblokovanie zariadenia IGLA prostredníctvom mobilného telefónu ako aj autorizáciu vodiča zadaním PIN kódu.

Uverejnil používateľ ELPOOL sro Pondelok 16. júla 2018

Share on facebook
Zdieľať na Facebooku