Autoalarmy Cobra

Autoalarmy Cobra série AK4600 sú vhodné pre všetky vozidlá. Podľa typu a výbavy vozidla môžu byť ovládané diaľkovými ovládačmi Cobra s plávajúcim kódom, alebo originálnymi diaľkovými ovládačmi od vozidla. To znamená, že po uzamknutí vozidla sa autoalarm aktivuje, po odomknutí vozidla diaľkovým ovládačom sa autoalarm deaktivuje. Sú podporované vozidlá so štandardnými diaľkovými ovládačmi, ako aj vozidlá s bezkľúčovým ovládaním „keyless“.

Autoalarmy Cobra

Dopytový formulár

Vyplňte všetky polia formulára, aby sme mali dostatok informácii o Vašom vozidle. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli vo formulári. Odporučíme Vám vhodné zariadenie z našej ponuky, spolu s predbežnou cenovou kalkuláciou.

Kvalitné spracovanie

Montáž zariadenia

Autoalarm s integrovaným CANBUS prevodníkom a prijímačom diaľkového ovládania, v modulárnom prevedení, so zálohovanou  sirénou a ultrazvukovými snímačmi. Je určený pre automobily, ktoré sú z výroby vybavené diaľkovým ovládaním centrálneho zamykania.

K autoalarmu je možné dodať diaľkový ovládač Cobra a/alebo Kartu vodiča. Prostredníctvom prídavného diaľkového ovládača Cobra je možné ovládať autoalarm a centrálne uzamykanie. Takéto riešenie je vhodné pre vozidlá, ktoré sú z výroby dodávané len s jedným diaľkovým ovládačom (napr. niektoré modely Fiat, Peugeot, Citroen, Ford…). Alarm je možné ovládať originálnym diaľkovým ovládačom od vozidla a zároveň dodaným ovládačom Cobra.

Karta vodiča slúži na zvýšenie úrovne zabezpečenia vozidla. Ak je k alarmu dodaná Karta vodiča a je aktivovaná funkcia “HIGH SECURITY”deaktivácia, po odomknutí vozidla originálnym diaľkovým ovládačom sa autoalarm uvedie do tzv. preddeaktivačnej fázy, kedy očakáva potvrdenie od Karty vodiča. Autoalarm sa kompletne deaktivuje len v prípade, ak je v blízkosti vozidla (cca 1-5m) detekovaná Karta vodiča. Ak Karta vodiča nie je detekovaná do 20sek. od otvorenia dverí, bude vyvolaný poplach. Blokovanie motora zostáva aktívne. Vozidlo je  teraz chránené aj v prípade prekonania, alebo krádeže originálneho diaľkového ovládača, čo je aktuálne najmä pri vozidlách, ktoré patria medzi najohrozenejšie na trhu (VW, Audi, BMW, Škoda).

Autoalarm sa vyznačuje kvalitným prevedením, spoľahlivou prevádzkou a zjednodušenou inštaláciou do vozidla. Väčšinu informácii, ktoré potrebuje pre svoju činnosť (informácia o otvorených dverách, povely z diaľkového ovládača, zapnutie zapaľovania…), dokáže získať priamo so zbernice CAN BUS, prostredníctvom ktorej medzi sebou komunikujú jednotlivé riadiace jednotky vo vozidle. Autoalarm prevádzku na zbernici iba pasívne “odpočúva “, aktívne do nej nezasahuje, takže nedochádza ku konfliktom medzi elektronikou automobilu a autoalarmom.
Pre vozidlá, ktoré nemajú podporu pre CANBUS pripojenie, je možné aj klasické analógové zapojenie.

Kde nás nájdete?

  • ELPOOL s.r.o.

Fakturačné údaje

  • IČO: 36748358
  • DIČ: 2022332246
  • IČ-DPH: SK2022332246
  • Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Košiciach I, oddiel s.r.o., vložka číslo 19462/V.

Maloobchod

Vybrané produkty z našej ponuky je možné objednať aj cez E-SHOP. Zariadenia, ktoré vyžadujú odbornú montáž, alebo je na montáž týchto zariadení potrebné špeciálne povolenie (napr. autoalarmy, vyhľadávacie systémy – licencia na poskytovanie technickej služby) dodávame len s montážou.

Veľkoobchod

Ak ste montážna firma alebo predajca vozidiel, zaregistrujte sa na našom webe pre veľkoobchodných partnerov www.autoprotect.sk. Získate tak prístup k veľkoobchodným cenám a technickým informáciam k vybraným produktom.
2020
© ELPOOL s.r.o. Všetky práva vyhradené