Zabezpečovacie zariadenia

V našej ponuke nájdete zariadenia, ktoré zvýšia úroveň zabezpečenia Vášho vozidla a významným spôsobom sťažia prácu zlodejom.

Podľa Vašich požiadaviek na úroveň zabezpečenia Vám ponúkame širokú škálu zabezpečovacích zariadení od základnej ochrany imobilizérom, až po špičkové  satelitné vyhľadávacie systémy s 24 hodinovým dohľadom bezpečnostných agentúr v celej Európe.
Sme pripravení Vám poradiť pri výbere vhodného zabezpečenia vozidla s prihliadnutím na Vaše špecifické požiadavky a požadovanú úroveň ochrany.

Autoalarmy Cobra série AK4600 od talianského výrobcu Vodafone Automotive sú vhodné pre všetky vozidlá.
Podľa typu a výbavy vozidla môžu byť ovládané diaľkovými ovládačmi Cobra s plávajúcim kódom, alebo originálnymi diaľkovými ovládačmi od vozidla.

Digitálny imobilizér IGLA obsahuje softvér s potrebnými algoritmami na inteligentné blokovanie motora v rôznych typoch vozidiel. Na znemožnenie neautorizovaného pohybu vozidla generuje zariadenie digitálny signál, ktorý dokáže zablokovať riadiace súčasti vozidla.

Modul COMPASS je inovatívny GSM/GPS lokalizátor na určenie polohy vozidla prostredníctvom mobilnej aplikácie vo Vašom smartfóne.
Umožňuje zistiť polohu Vášho vozidla a v spolupráci s modulom IGLA monitorovať a ovládať vybrané funkcie vo vozidle.

 

Vyhľadávací systém odcudzených vozidiel Connex využíva najnovšie GPS/GLONASS a GSM technológie. Neustála kontrola vozidla je sprostredkovaná pultom bezpečnostnej služby Securitas. Aktívne dohľadanie odcudzeného vozidla v zahraničí je možné vo všetkých európskych krajinách vrátane Ruska.

StarLine GSM je autoalarm s pokročilými telemetrickými funkciami. Ponúka účinnú ochranu vozidla pred krádežou a zároveň vzdialený dohľad nad vozidlom prostredníctvom mobilného telefónu. Stráži dvere, kufor a kapotu a má integrovaný senzor náklonu, pohybový aj otrasový senzor.

Starline GPS lokalizátor s imobilizérom je určený na monitorovanie pohybu vozidla a jeho ochranu pred krádežou pomocou vstavaného imobilizéra.Integrovaný 3D senzor dokáže vyhodnotiť náraz do vozidla, rozbitie okna, odťah vozidla, alebo krádež kolies a poslať poplachovú informáciu na mobilný telefón užívateľa.

Kde nás nájdete?

  • ELPOOL s.r.o.

Fakturačné údaje

  • IČO: 36748358
  • DIČ: 2022332246
  • IČ-DPH: SK2022332246
  • Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Košiciach I, oddiel s.r.o., vložka číslo 19462/V.

Maloobchod

Vybrané produkty z našej ponuky je možné objednať aj cez E-SHOP. Zariadenia, ktoré vyžadujú odbornú montáž, alebo je na montáž týchto zariadení potrebné špeciálne povolenie (napr. autoalarmy, vyhľadávacie systémy – licencia na poskytovanie technickej služby) dodávame len s montážou.

Veľkoobchod

Ak ste montážna firma alebo predajca vozidiel, zaregistrujte sa na našom webe pre veľkoobchodných partnerov www.autoprotect.sk. Získate tak prístup k veľkoobchodným cenám a technickým informáciam k vybraným produktom.
2021

© ELPOOL s.r.o.

Všetky práva vyhradené