Ponuka

 • Autoalarmy Cobra

  Autoalarmy Cobra série AK4600 sú vhodné pre všetky vozidlá. Podľa typu a výbavy vozidla môžu byť ovládané diaľkovými ovládačmi Cobra s plávajúcim kódom, alebo originálnymi diaľkovými ovládačmi od vozidla. To znamená, že po uzamknutí vozidla sa autoalarm aktivuje, po odomknutí vozidla diaľkovým ovládačom sa autoalarm deaktivuje. Sú podporované vozidlá so štandardnými diaľkovými ovládačmi, ako aj vozidlá s bezkľúčovým ovládaním „keyless“.

 • Automatická deaktivácia systému ŠTART-STOP

  Automatická deaktivácia systému ŠTART/STOP. Vhodné pre všetky vozidlá, ktoré sú vybavené tlačidlom na manuálnu deaktiváciu systému ŠTART/STOP.

 • Imobilizér IGLA

  IGLA je unikátne zariadenie vyvinuté na ochranu Vášho vozidla pred krádežou. Zariadenie IGLA obsahuje softvér s potrebnými algoritmami na inteligentné blokovanie motora v rôznych typoch vozidiel. Blokovanie motora môže byť deaktivované pomocou ID prívesku, smartfónu, alebo zadaním PIN kódu prostredníctvom príslušných originálnych tlačidiel vo vozidle.

  Zariadenie IGLA je možné vďaka minimálnym rozmerom nainštalovať takmer kdekoľvek vo vozidle a je preto pre zlodeja veľmi ťažko odhaliteľné.

 • Imobilizér ovládaný klávesnicou

  Imobilizér S-12 je zariadenie, ktoré chráni Vaše vozidlo pred neoprávneným naštartovaním tým, že blokuje jeden elektrický obvod vo vozidle. Pred naštartovaním sa musí užívateľ vozidla autorizovať zadaním správneho kódu prostredníctvom klávesnice imobilizéra.

 • Parkovacie senzory do predného nárazníka

  Parkovacie senzory Cobra so 4 snímačmi do predného nárazníka. Vyznačujú sa spoľahlivou detekciou s plynulou akustickou signalizáciou vzdialenosti od prekážky. Možnosť automatickej aktivácie/deaktivácie podľa rýchlosti vozidla. Tlačidlo na manuálnu aktiváciu/deaktiváciu senzorov so signalizačnou LED.

 • Parkovacie senzory do zadného nárazníka

  Parkovacie senzory Cobra so 4 snímačmi do zadného nárazníka. Vyznačujú sa spoľahlivou detekciou s viaczónovou akustickou signalizácou vzdialenosti od prekážky. Aktivujú sa zaradením spiatočky.

 • Sada na ohrev dvoch sedadiel

  Univerzálna sada na ohrev dvoch sedadiel s karbónovými výhrevnými telesami. Regulácia teploty v dvoch stupňoch. Spínač je spoločný pre obidve sedadlá. Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla.

 • Sada na ohrev jedného sedadla

  Sada na ohrev 1 sedadla s karbónovými výhrevnými telesami a 3 stupňovou reguláciou teploty. Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla.