Parkovacie senzory do zadného nárazníka

Parkovacie senzory Cobra so 4 snímačmi do zadného nárazníka. Vyznačujú sa spoľahlivou detekciou s viaczónovou akustickou signalizácou vzdialenosti od prekážky. Aktivujú sa zaradením spiatočky.
 

Parkovacie senzory do zadného nárazníka

Dopytový formulár

Vyplňte všetky polia formulára, aby sme mali dostatok informácii o Vašom vozidle. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli vo formulári. Odporučíme Vám vhodné zariadenie z našej ponuky, spolu s predbežnou cenovou kalkuláciou.

Kvalitné spracovanie

Montáž zariadenia

Kvalitné parkovacie senzory Cobra od spoločnosti Vodafone Automotive.

K dispozícii sú dva typy senzorov:

Senzor pre povrchovú montáž (pre sériu AMR294)

Vyznačuje sa pevným uchytením do nárazníka, s minimálnym prekrytím montážneho otvoru. Senzor  sa osadzuje do otvoru o priemere 20 mm z prednej časti nárazníka. Celkový priemer senzora je 22 mm a vyčnieva z nárazníka len 0,75 mm.

 

Senzor pre zapustenú montáž (pre sériu AMR 394)
Špeciálne uchytenie a možnosť lakovania zabezpečuje dokonalú integráciu do nárazníka v štýle továrensky montovaných senzorov. Senzory sa upevňujú zo zadnej strany nárazníka prostredníctvom držiakov, ktoré umožňujú nastaviť výšku senzorov podľa hrúbky nárazníka, v rozsahu 2-4 mm. Senzory je možné nainštalovať tak, aby boli v rovine s vonkajšou stranou nárazníka, nezávisle od hrúbky nárazníka.
Share on facebook
Zdieľať na Facebooku