Parkovacie kamery

Cúvacia (parkovacia kamera) je špeciálny typ kamery, ktorá sa pripevní na zadnú časť vozidla a pomáha zabrániť kolízii. Kamery majú rôzne možnosti uchytenia a obraz z kamery je možné prenášat na zabudovaný displej alebo externý monitor.

Parkovacie kamery

Dopytový formulár

Vyplňte všetky polia formulára, aby sme mali dostatok informácii o Vašom vozidle. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli vo formulári. Odporučíme Vám vhodné zariadenie z našej ponuky, spolu s predbežnou cenovou kalkuláciou.

Kvalitné spracovanie

Montáž zariadenia

Parkovacie kamery do madlá 5 dverí, osvetlenia ŠPZ alebo do zadného parkovacieho svetla.

K dispozícii sú 2 možnosti zobrazenia obrazu z kamery:

Zobrazenie obrazu v originálnom displeji

Obraz z kamery je možné zobraziť v originálnom displeji aktiváciou cez diagnostiku (pri podporovaných vozidlách v závislosti od modelu a výbavy auta) alebo použitím video prevodníka, ktorý spracuje signál z kamery. V prípade, že v multimediálny systém auta neobsahuje navigáciu, je možné tento systém vymeniť za iný s OS Android s GPS navigáciou a vstupom na cúvaciu kameru.

Zobrazenie obrazu prostredníctvom externého displeja

Druhou možnosťou je zobrazenie na externom displeji. Štandardne používame 4.3 palcový TFT LCD displej, ktorý sa nalepí alebo navrtá na prístrojovú dosku. Taktiež je možné vymeniť vnútorné spätné zrkadlo za zrkadlo, ktoré obsahuje aj zabudovaný displej. Ten sa aktivuje automaticky po zaradení spiatočky.

Kde nás nájdete?

  • ELPOOL s.r.o.

Fakturačné údaje

  • IČO: 36748358
  • DIČ: 2022332246
  • IČ-DPH: SK2022332246
  • Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Košiciach I, oddiel s.r.o., vložka číslo 19462/V.

Maloobchod

Vybrané produkty z našej ponuky je možné objednať aj cez E-SHOP. Zariadenia, ktoré vyžadujú odbornú montáž, alebo je na montáž týchto zariadení potrebné špeciálne povolenie (napr. autoalarmy, vyhľadávacie systémy – licencia na poskytovanie technickej služby) dodávame len s montážou.

Veľkoobchod

Ak ste montážna firma alebo predajca vozidiel, zaregistrujte sa na našom webe pre veľkoobchodných partnerov www.autoprotect.sk. Získate tak prístup k veľkoobchodným cenám a technickým informáciam k vybraným produktom.
2021
© ELPOOL s.r.o. Všetky práva vyhradené