Sada na ohrev dvoch sedadiel

Univerzálna sada na ohrev dvoch sedadiel s karbónovými výhrevnými telesami. Regulácia teploty v dvoch stupňoch. Spínač je spoločný pre obidve sedadlá. Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla.
 

Sada na ohrev dvoch sedadiel

Dopytový formulár

Vyplňte všetky polia formulára, aby sme mali dostatok informácii o Vašom vozidle. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli vo formulári. Odporučíme Vám vhodné zariadenie z našej ponuky, spolu s predbežnou cenovou kalkuláciou.

Kvalitné spracovanie

Montáž zariadenia

Univerzálna sada na ohrev dvoch sedadiel s karbónovými výhrevnými telesami.

Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla. Pri kvalitnej montáži ponúka plnohodnotnú alternatívu k originálnym ohrevom sedadiel z hľadiska dizajnu aj funkcionality. Výhrevné telesá využívajú technológiu uhlíkových vlákien. To umožňuje v určitej miere prispôsobiť tvar výhrevného telesa podľa konštrukcie sedadla. Sada je preto vhodná pre väčšinu modelov vozidiel. Určité obmedzenia môžu byť pri špecificky tvarovaných sedadlách s pozdĺžnym prešitím, alebo pri sedadlách, kde je poťah prilepený k molitanovej výplni sedadla.

Nový kruhový podsvietený tlačidlový ovládač so signalizáciou zvoleného stupňa ohrevu a elektronická riadiaca jednotka zabezpečuje jednoduchú obsluhu a kontrolu zvolenej teploty.

Obsah balenia:
  • 4x výhrevné teleso s karbónovými vláknami
  • 1x ovládacie tlačidlo s podsvietením, spoločné pre obidve sedadlá
  • 1x riadiaca jednotka s pulzne šírkovou moduláciou výkonu pre výhrevné telesá
  • 1x káblový zväzok chránený nylonovým opletením, predpripravený na jednoduchú inštaláciu
Share on facebook
Zdieľať na Facebooku