Asistenčné systémy a komfort

Zariadenia, ktoré zabezpečia vodičovi vyšší komfort a bezpečnosť pri každodennom používaní vozidla.

Ak Vaše vozidlo nie je vybavené niektorým z komfortných, alebo bezpečnostných prvkov výbavy už z výroby, ponúkame Vám možnosť dodatočnej montáže týchto zariadení.

Dodatočne inštalované príslušenstvo vo väčšine prípadov plnohodnotne nahradí továrensky inštalované systémy.

Parkovací asistent Cobra

Parkovací asistent Cobra

Plne programovateľné senzory do predného aj zadného nárazníka so zvukovou signalizáciou podľa vzdialenosti od prekážky. Možnosť lakovania podľa kódu farby auta. Aj v štýle originálnych senzorov.
Parkovacie kamery a monitory

Parkovacie kamery a monitory

Parkovacia kamera sa pripevní na zadnú časť vozidla a pomáha zabrániť kolízii. Kamery majú rôzne možnosti uchytenia a obraz z kamery je možné prenášať na zabudovaný displej alebo externý monitor.
Deaktivácia ŠTART-STOP

Deaktivácia ŠTART-STOP

Určené pre vozidlá s manuálnym tlačidlom štart-stop. Modul pomáha šetriť komponenty hnacej sústavy. Montáž zahŕňa minimálny zásah do elektroinštalácie.
Ohrevy sedadiel

Ohrevy sedadiel

Karbónové výhrevné telesá s pevnou inštaláciou pod čalúnenie sedadla. Rovnomerná distribúcia tepla v operadlovej a sedacej časti. Ohrevy inštalujeme pre 1 alebo 2 sedadlá.

Kde nás nájdete?

  • ELPOOL s.r.o.

Fakturačné údaje

  • IČO: 36748358
  • DIČ: 2022332246
  • IČ-DPH: SK2022332246
  • Firma je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Okresnom súde v Košiciach I, oddiel s.r.o., vložka číslo 19462/V.

Maloobchod

Vybrané produkty z našej ponuky je možné objednať aj cez E-SHOP. Zariadenia, ktoré vyžadujú odbornú montáž, alebo je na montáž týchto zariadení potrebné špeciálne povolenie (napr. autoalarmy, vyhľadávacie systémy – licencia na poskytovanie technickej služby) dodávame len s montážou.

Veľkoobchod

Ak ste montážna firma alebo predajca vozidiel, zaregistrujte sa na našom webe pre veľkoobchodných partnerov www.autoprotect.sk. Získate tak prístup k veľkoobchodným cenám a technickým informáciam k vybraným produktom.
2021

© ELPOOL s.r.o.

Všetky práva vyhradené