Ohrev sedadiel

Vyhrievané sedadlá patria medzi najčastejšie požadované položky komfortnej výbavy vozidla. V zimnom období zabezpečia tepelnú pohodu už v priebehu niekoľkých minút po naštartovaní a prispievajú tak k bezpečnejšej jazde.

Naše sady poskytnú plnohodnotnú náhradu za továrensky inštalované ohrevy sedadiel. Zabezpečujú rovnomernú distribúciu tepla v operadlovej a sedacej časti, vďaka výhrevným telesám z netkanej textílie, s integrovanými karbónovými vláknami. Výhrevné telesá sú inštalované pod čalúnením sedadiel a žiadnym spôsobom nenarušujú vzhľad ani funkčnosť sedadla.

Všetky výhrevné telesá majú integrovaný bezpečnostný termostat, ktorý automaticky vypne ohrev po prekročení maximálnej povolenej teploty.

  • Sada na ohrev dvoch sedadiel

    Univerzálna sada na ohrev dvoch sedadiel s karbónovými výhrevnými telesami. Regulácia teploty v dvoch stupňoch. Spínač je spoločný pre obidve sedadlá. Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla.

  • Sada na ohrev jedného sedadla

    Sada na ohrev 1 sedadla s karbónovými výhrevnými telesami a 3 stupňovou reguláciou teploty. Sada je určená na pevnú inštaláciu pod čalúnenie sedadla.